TAÇ ‘Gelecek İçin Bugün’ dünyanın yanında!

Yaşanabilir bir gelecek hedefiyle ‘’Doğa ve İnsan için Yenileyici (Regenerative) Tekstil’’ anlayışını benimseyen Zorlu Tekstil; tüm üretim süreçlerinde hayata yenilik katarken yaşam, refah ve sağlık anlayışının ve iyi olma halinin en önemli parçalarından biri olmayı amaçlıyor. Sürdürülebilirlik artık Zorlu Tekstil için yenileyici ve yapıcı bir anlam ifade ediyor.

Kaynakları döngüsel üretim yaklaşımı ile doğayı koruyan ve aynı zamanda doğanın bir özelliği olan kendi kendini yenileme kapasitesine katkıda bulunan Zorlu Tekstil’de şimdi pet şişeler ve polyester iplikler Taç Reborn perdelere dönüşüyor. Tencel ve pamuk ipliklerin geri dönüşümüyle elde edilen Reborn nevresimler ise rüya gibi bir geleceği gerçeğe dönüştürmek için tasarlanıyor. Doğaya zarar vermeden üretilen ve sürdürülebilir bambu ormanlarının rengarenk izlerini taşıyan Taç Bamboo Koleksiyonu, sürdürülebilir okaliptus ormalarındaki kusursuz ağaçlardan üretilen Taç Tencel Koleksiyonu ve alınan her ürünle lise çağındaki gençlerin güneş enerjisini sahada uygulamalı öğrenmelerine yardımcı olan Taç Güneşe Doğru Koleksiyonu; Zorlu Tekstil’in dünyaya kattığı değeri bir adım daha öteye taşıyor.

Yenileyici bir iletişim ve etkileşim ortamı yaratarak insanlığa ve dünyaya faydalı olmaya devam etme hedefine sahip Zorlu Tekstil, gelecek için bugün var gücüyle çalışıyor.

Taç Inova ürünlerini Linens Mağazaları, Taç Fabrika Satış Mağazaları, Seçili Taç Bayileri ve tac.com.tr’de bulabilirsiniz.