Kendini Temizleyen Kumaş Perde

Perdeleriniz ışıkla temizleniyor...

Taç kendini temizleyen perde, özel bir teknoloji sayesinde kalorifer isi, ortam kiri, yemek buharı, sıvı lekeler gibi olumsuzlukları ışıkla sürekli temizleyerek perdelerinizin uzun süre ilk günkü gibi tertemiz kalmasını sağlıyor. Gün ışığı, tasarruf lu ampuller, led ve floresan aydınlatmalar perdelerinizi temizlediği için özel bir çabayla perdelerinizi temizlemeniz, silmeniz, yıkamanız gerekmiyor. Sıvı lekeler nemli bir bezle silindikten sonra ışık şiddetine bağlı olarak yaklaşık 15 gün içerisinde ışıkla temizlenerek yok oluyor.

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor

Taç kendini temizleyen perde, özel bir teknoloji ile üretilmiştir. Bu teknoloji ve üretimde kullanılan malzemeler insan sağlığı ile dosttur. Dolayısıyla perdeleri çocuk odasından yatak odasına, salondan mutfağa evinizin her odasında güvenle kullanabilirsiniz.

Test edilen ve onaylanan performans

Satın aldığınız perdeler, tarafsız laboratuvar TUV Rheinland tarafından test edilmiştir ve onaylanmıştır. Yapılan testlerde ürünün ışıkla kendi kendini temizlediği kanıtlanmıştır.

Kendini Temizleyen Kumaş Perde alırken, firmanın kaşeli ve imzalı orijinallik sertifikasını mutlaka isteyiniz.

Taç Inova ürünlerini Linens Mağazaları, Taç Fabrika Satış Mağazaları, Seçili Taç Bayileri ve tac.com.tr’de bulabilirsiniz.